mini University games 2017

Καλοκαιρινή γιορτή – mini University games 2017 ?

Αυτή η μέρα είναι πάντα μια ιδιαίτερη μέρα για μένα. Συγκινησιακά φορτισμένη. Συναισθήματα ανάμεικτα. Χαρά, γιατί η σχολική χρόνια έφτασε στο τέλος της, γιατί βάλαμε οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας ένα λιθαράκι στο οικοδόμημα της γνώσης και τη διαμόρφωση της προσωπικότητας των μαθητών μας.
Αλλά και συγκίνηση, γιατί καμαρώνουμε για τα παιδιά μας που κάποια από αυτά ήρθαν στο σχολείο μας το Σεπτέμβρη δειλά και φοβισμένα, τα πήραμε όμως από το χεράκι, τα αγκαλιάσαμε, τα καθησύχασαμε, τους δείξαμε την αγάπη μας και εκείνα μας εμπιστεύτηκαν μας αγάπησαν και όλοι μαζί φτιάξαμε μια δυνατή ομάδα!
Ευχαριστώ πολύ τους γονείς του mini University που με εμπιστεύτηκαν και στήριξαν το έργο μου.
Εύχομαι σε όλους καλό καλοκαίρι και καλή επάνοδο το Σεπτέμβρη!☀️

Ελευθερία Χατζηνίκου

Δείτε τις στιγμές μας εδώ